Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ

Aktuality ZŠ


Olympijský trénink na naší škole

Naše škola je již několik let zapojena do programu Olympijského víceboje, kde výkony našich žáků vyučující měří a zapisují do tabulek a žáci pak každoročně obdrží s vysvědčením na konci roku hodnocení jejich fyzické kondice, někteří dokonce získají odznak zdatnosti.

Více

Autor: Petra Švrčková Publikováno 11. 10. 2022 9:44

Navštívili jsme Revolution train

Ve středu 5.10. se žáci 8.A, 8.B a 9. třídy vydali na cestu do Frýdlantu nad Ostravicí, aby na místním vlakovém nádraží navštívili v rámci protidrogové prevence Revolution train. Okamžitě po příchodu byli přivítáni lektory programu a osvěženi čajem a svačinkou v podobě banánu.

Více

Autor: Denisa Magdoňová Publikováno 7. 10. 2022 17:16

Lyžujeme se sluníčkem - závazná přihláška

Vážení rodiče, vzhledem k většímu počtu přihlášených než je míst v kurzu LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM, bude rozhodovat rychlost přihlášení a zaplacení kurzu.

Více

Autor: Petra Švrčková Publikováno 27. 9. 2022 17:02

Adaptační kurz 6.A

Na začátku školního roku byly dvě třídy spojeny v jednu, a aby se děti lépe poznaly, absolvovaly dvoudenní zážitkový pobyt na táborové základně DDM Kopřivnice, která se nachází v Kletné u Suchdola nad Odrou.

Více

Autor: Lenka Golová, Alena Charbuláková Publikováno 20. 9. 2022 13:18

Beseda pro rodiče

V úterý 13. září jsme na naší škole pořádali besedu pro rodiče a širokou veřejnost. Tématem bylo bezpečí dětí na internetu a jako lektor k nám zavítal pan Tomáš Velička z Poradny pro primární prevenci Ostrava.

Více

Autor: Alena Charbuláková Publikováno 15. 9. 2022 9:47

Slavnostní zahájení školní docházky prvňáčků

První školní den 1. 9. 2022 - začal pro prvňáčky už ráno doma při slavnostním oblékání. Ještě aktovku a – vyráží se! Hurá! Škola! V letošním školním roce proběhlo přivítání prvňáčků ve školní galerii Karla Svolinského. Židličky v místnosti se rychle zaplnily rodiči, prarodiči a hlavně dětmi.

Více

Autor: Eva Halatová Publikováno 9. 9. 2022 7:02

Lyžujeme se sluníčkem

Vážení rodiče, v letošním školním roce bychom chtěli opět spoluorganizovat lyžařský a snowboardový kurz pro žáky 1. stupně – LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM, ve skiareálu Bílá. Kurz je organizován formou odpolední výuky v průběhu jednoho týdne.

Více

Autor: Petra Švrčková Publikováno 7. 9. 2022 13:29