Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Větrný den s TERIBEARem

Větrný den s TERIBEARem

Prvňáčci se letos poprvé zapojili do tradičního charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb PRIMA POHYB S MEDVĚDEM nadace Terezy Maxové dětem. Ta za každou zapojenou třídu dostane od sponzorů jednorázový příspěvek 500 Kč.

Naše trasa vedla směrem od kostela svaté Maří Magdalény, kam jsme jeli autobusem, po Valašské cestě zpět ke škole a byla dlouhá 3,5 km.

Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a teplý vítr, který foukal, dětem vůbec nevadil, běhaly za svými kšiltovkami, které jim unášel po louce, a výskaly radostí. Svačily v trávě, cestou plnily drobné úkoly, zdolávaly překážky, užívaly si přírodu kolem sebe a nosily a hlídaly medvídka Teribeara, který podnikl celou cestu s námi. Ve škole na ně čekala „Medvědí medaile pro skutečné hrdiny 2023“ a sladká odměna.

Je skvělé, že prvňáčci ochotně a rádi společným pohybem alespoň malinko pomohli dětem, které to potřebují. Byl to opravdu hezký větrný den!