Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Rozsvítil se stromeček

Rozsvítil se stromeček

První prosincový den byl pro žáky naší školy velmi náročný. Dopoledne jsme chystali, dotvářeli a balili výrobky dětí na předvánoční jarmark, odpoledne si je zkoušeli prodat. Zhruba 70 žáků se vypravilo pod vedením p. uč. Mgr. Blanky Baňkové a Mgr. Marie Kahánkové k našemu obecnímu úřadu, kde od 17 hodin proběhla další velká avizovaná akce – rozsvěcení krásného vánočního stromu.

Po krátkém úvodu pana starosty, Ing. Jiřího Mikaly, zazpívaly malé i větší školní děti pro zpestření večera tři předvánoční písně. Za svůj krásný výkon v nevlídném počasí sklidily děti potleskovou odměnu všech přítomných. Společně jsme pak odpočítali okamžik rozsvícení stromu. Byl to velmi pěkný závěr náročného dne, všichni jsme odcházeli velmi spokojení.