Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Recitační soutěž – školní kolo

Recitační soutěž – školní kolo

Na konci února proběhlo v Galerii Karla Svolinského školní kolo recitační soutěže, do kterého z třídních kol postoupilo celkem 41 žáků. Všichni soutěžící se pečlivě připravili, a tak jsme slyšeli spoustu krásných básní a náramných výkonů. Porota to ani letos neměla vůbec jednoduché. A koho nakonec ocenila stupni vítězů?

0. kategorie, 1. třída:                                 I. kategorie, 2. a 3. třída:

1. místo: V. Majerek                                    1. místo: D. Kaděra
  2. místo: J. Kocián                                      2. místo: M. Pastrňák
  3. místo: B. Šilbachová                              3. místo: L. Slováková

II. kategorie, 4. a 5. třída:                         III. a IV. kategorie, 2. stupeň:

1. místo: J. Kulhánek                                  1. místo: M. Fajkusová
  2. místo: D. Křenková                                 2. místo: M. Slováková
  3. místo: M. Kocián                                     3. místo: K. Hrubišová

Všem recitátorům děkujeme za vzornou přípravu a vítězům ještě jednou gratulujeme.