Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Návštěva spřátelené školy v Dolních Dunajovicích

Návštěva spřátelené školy v Dolních DunajovicíchV pátek 21. června se žáci a učitelé naší školy vydali na návštěvu spřátelené školy v malebné obci Dolní Dunajovice. Program dne byl bohatý a pestrý, plný zážitků a nových zkušeností. Byl to den plný sportu, zábavy a poznávání přírody.

Hned po příjezdu nás mile přivítali zástupci místní školy a připravili pro nás příjemné pohoštění. Žáci si pochutnali na domácích dobrotách, které připravili rodiče a personál školy.

Vybrané děti si zasoutěžily ve vybíjené, fotbalu a volejbalu. Atmosféra byla skvělá, děti si užily jak hru, tak i přátelskou atmosféru, kterou podpořili fandící spolužáci.

Po sportovním a soutěžním dopoledni následovala návštěva naučné stezky po Dunajovických kopcích. Děti se seznámily s místní faunou a flórou a také s historií a zajímavostmi této malebné oblasti. Díky odbornému výkladu průvodce jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o regionu a jeho přírodních krásách.

Návštěva spřátelené školy v Dolních Dunajovicích byla pro všechny zúčastněné nezapomenutelným zážitkem. Děkujeme všem, kteří se na organizaci tohoto dne podíleli, a těšíme se na další společné akce. Takovéto výměny nejen obohacují naše žáky, ale také posilují vztahy mezi školami a komunitami.