Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Branná soutěž Wolfram 2024 v Čeladné

Branná soutěž Wolfram 2024 v ČeladnéDne 6. června 2024 se v Čeladné konala branná soutěž Wolfram, která připomíná historické události spojené s partyzánským výsadkem za druhé světové války. Tato soutěž je nejen vzpomínkou na hrdinské činy výsadku Wolfram, ale také zkouškou dovedností a fyzické zdatnosti v oblasti branné přípravy.

Z naší školy se této náročné a prestižní soutěže zúčastnila dvě družstva. Obě družstva prokázala vynikající přípravu a odhodlání, když čelila různým úkolům, které simulovaly podmínky a výzvy, jimž čelili partyzáni během války. Soutěžící museli zvládnout náročné fyzické aktivity, jako jsou překážkové dráhy, orientace v terénu, první pomoc a simulované bojové situace.

Soutěž Wolfram nejenže podporuje fyzickou kondici a týmovou spolupráci, ale také posiluje povědomí o naší historii a významu branné připravenosti. Naše družstva se během soutěže osvědčila nejen v dovednostech a fyzické zdatnosti, ale také v duchu fair play a týmového ducha.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě našich soutěžících podíleli, a gratulujeme oběma týmům k jejich výkonům. Těšíme se na další ročník této významné soutěže a věříme, že budeme opět reprezentovat naši školu.