Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Adventní odpoledne ve škole

Adventní odpoledne ve škole

Po nucené dvouleté přestávce pořádala naše škola opět ve spolupráci se spolkem rodičů OSKAR oblíbené předvánoční setkání, tentokrát pod názvem ADVENTNÍ ODPOLEDNE, v úterý 6. prosince od 15 do 17 hodin.

Cílem tohoto setkání bylo především společně se po dlouhé době sejít a strávit pěkné odpoledne, prohlédnout si prostory školy a zastavit se v předvánočním shonu.

Tentokrát jsme do příprav nezapojovali rodiče. Vzhledem k aktuální složité ekonomické situaci bylo záměrem zabránit konkurenčnímu boji mezi třídami o nejvyšší výdělek.

Žáci školy připravili výrobky, které bylo možné koupit za symbolické částky. Občerstvení bylo zajištěno ve „školní kavárně“ v prostoru školní jídelny nejstaršími žáky. Rodiče si společně se svými dětmi mohli vyrobit malý dárek v učebně výtvarné výchovy a všichni návštěvníci měli možnost prohlédnout si téměř všechny třídy i učebny s ukázkami výukových pomůcek.

Výdělky všech tříd se společně uložily na účet darů školy. Nejstarším žákům se za jejich největší podíl na přípravách přispěje na školní výlet a zbývající finanční prostředky se využijí ve prospěch všech žáků například při organizaci DNE DĚTÍ nebo jiných společných akcí.

Děkujeme všem, kteří finančně přispěli. Podařilo se vybrat krásnou částku 45 455 Kč.

Mgr. Kateřina Bumbalíková, ředitelka školy