Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Motýlí podzim

Motýlí podzim

Ani jsme se nenadáli a loučíme se s překrásným podzimem, který nám přinesl do života mnoho kamarádů! Ve třídě Motýlků jsme od září přivítali 13 nových spolužáků a společně začali pracovat na vytvoření bezpečného a tvůrčího prostoru, ve kterém si budeme užívat přátelskou a spolupracující atmosféru. Využili jsme naplno každého příznivého dne při návštěvách lesa, vycházkách, či hře na naší zahradě. Děvčátka a chlapci se seznámili s nejbližším okolím i místy, kde žijí jejich noví přátelé. Dnes, když už netrpělivě vyhlížíme zimu, můžeme říct, že jsme super parta, která se bez obav může pustit dále do světa a vyjít vstříc novým dobrodružstvím jako jsou divadla, muzea, preventivní programy či výlety, které nás čekají již v prosinci. Moc se těšíme!