Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Jak se daří Kuřátkám ve školce?

Jak se daří Kuřátkám ve školce?

Milé maminky a tatínkové,

určitě vás zajímá, jak se nám daří ve školičce, ve třídě Kuřátek.

Snažíme se zvládnout naši adaptaci bez slziček, někdy se to daří lépe, jindy máme slziček jako kapiček po dešti. Ráno si hrajeme s novými kamarády, cvičíme, zpíváme s doprovodem klavíru, učíme se nové říkanky a básničky, povídáme si s naším oblíbeným plyšovým kamarádem Méďou.

Také chodíme na naši zahradu, kde jezdíme na odrážedlech, houpeme se na velkém kole, sjíždíme ze skluzavky, hrajeme si v písku, vozíme panenky v kočárku a také pozorujeme broučky, hlemýždě a neposedné motýlky.

Přitom se také učíme zvládat samostatně nová pravidla chování, stolování, dokonce některé děti samy provádějí i hygienu. Svačinky nám moc chutnají, protože je paní kuchařky umí krásně nazdobit.

Po dobrém obědě jsme už z celého dne pořádně unavení a těšíme se na vás, na rodiče!

Vaše Kuřátka

PS: Posíláme vám fotky z dnešní oslavy narozenin našeho kamaráda Honzíka ze třídy Sluníček.

skolka.jpg