Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Po prázdninách do školky

Po prázdninách do školky

Po prázdninách jsme v naší mateřské škole školní přivítali nově příchozí děti a také děti předškolní, které k nám přišly z MŠ dolní. Pro děti jsme připravili nové hrací koutky a novou výzdobu. Děti ze třídy Motýlků přivítala nová paní učitelka Eva Novotná. Od 1. září 2022 budou obě mateřské školy pracovat podle nového školního vzdělávacího programu s názvem „Svět kolem nás“, který je k nahlédnutí na nových webových stránkách školy.

Letošní školní rok jsme zahájili vystoupením Dolňánku ve školní galerii na akci „Kunčičtí muzikanti“ – z těchto dětí jsou už prvňáčci a své pásmo z loňského roku nezapomněli. Za své vystoupení sklidili obdiv i uznání.

Od 1. října budeme s novými dětmi opět zpívat a tancovat, hrát lidové hry a dál poznávat naše tradice.

Dětem přejeme pohodový a klidný školní rok, rodičům co nejvíce radosti z dětí a všem dospělým další inspirativní čas strávený ve školce.