Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Hola, hola, škola na nás zavolala…

Hola, hola, škola na nás zavolala…V pondělí 4. 9. 2023 proběhlo v Galerii Karla Svolinského naší základní školy slavnostní zahájení školního roku 2023/2024 pro 21 žáků prvního ročníku. Prvňáčky i jejich rodiče a prarodiče přivítala paní ředitelka Mgr. Kateřina Bumbalíková, paní učitelky a paní vychovatelky. A pozdravit je také přišel pan starosta Ing. Jiří Mikala.

Některé děti se usmívaly, vtipkovaly, některé se trochu obávaly, ukápla dokonce i slzička, ale na otázku paní ředitelky, kdo se těšil do školy, zvedly ruce téměř všichni.

Paní ředitelka předala prvňáčkům klíčenku s logem školy a pan starosta pytlíky s dárky a kornoutek plný zdravého mlsání. A po společné fotografii už se školní nováčci nedočkavě vydali hledat svoji první školní třídu. Ve třídě se usadili do lavic, vzájemně se představili a zaujatě vyprávěli, jak prožili prázdniny a na co se do školy těší.

Přejeme našim nejmladším školákům, aby jim to nadšení, zvídavost a radost ze školy vydržely co nejdéle. A rodičům ať mají dostatek trpělivosti a času na sdílení neopakovatelných školních zážitků svých dětí.

Více fotografií si můžete prohlédnout ve Fotogalerii ZŠ.