Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Halloweenská diskotéka v ZŠ

Halloweenská diskotéka v ZŠ

Školní družina vyhlásila v měsíci říjnu společnou akci HALLOWEENSKÁ DISKOTÉKA, která proběhla ve středu 1. 11. Výzdobu na akci zajistila školní družina. Děti vytvořily papírové řetězy, lampionky a papírové netopýry. Mezi Dráčky a Klokany vznikl mini závod o nejdelší papírový řetěz. Bylo ho tolik, že se do tělocvičny, kde se diskotéka konala, ani nevešel. Nacvičovali jsme společný tanec Letkis.

Akce se organizátorsky ujaly 9. A a 9. B s třídními učitelkami paní Magdoňovou a paní Švrčkovou. Zúčastnit se mohl každý žák ZŠ. Přišli se podívat i mnozí vyučující a také dvorní fotograf školy pan Klouda.

Diskotéka v maskách s tématem dušičkových svátků se hemžila převleky se strašidelnými motivy. Mezi maskami z pohádek, bájí nebo filmů se objevil hladový vlk, rozdrásaný medvěd, řezník, čarodějky, dýně, žáby a jiná havěť. Deváťáci připravili v tělocvičně program, který zaplnil téměř dvě hodiny zábavy. Volnou diskotéku vystřídala soutěž v jedení jablka bez použití rukou. Vítěznou odměnu si odnesli starší žáci. Chůze pod postupně snižovanou hrazdou zase patřila nejmenším dětem. Účastníci také mezi sebou pomocí tajného hlasování vybrali dvě nejpovedenější masky. Závěrečná odměna bonbonů byla nakonec velkoryse rozhazována. Akce se líbila. Ještě den poté jsme si v družině zpívali hojně opakovanou, zřejmě oblíbenou píseň deváťáků: „Vysoký jalovec“.

Fotografické momentky z karnevalu naleznete na stránkách školní družiny ve fotogalerii.