Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Zakončení školního roku na zahradě MŠ dolní

Zakončení školního roku na zahradě MŠ dolní

Uteklo to jako voda a v MŠ dolní jsme slavili zakončení školního roku. Na naši oslavu přijal pozvání také známý lidový písničkář a vypravěč pan Kamil Čapčuch z Valašska. Nemohl uvěřit, jak usměvavé, nadané děti, maminky a paní učitelky tady našel. Jeho vtipné písničky rozesmály a rozhýbaly celé publikum. O občerstvení se postarali rodiče, kteří donesli všelijaké zdravé ovocné dobroty.  Nejlepší dobrůtkou za odměnu byly u dětí tradičně pečené vafle naší paní kuchařky. Každému nazdobila vafli podle jeho chuti – s nutellou, marmeládou, jahodami a šlehačkou. Krásné slunečné počasí nahrálo našemu překvapení pro děti. Byla to největší atrakce z celého odpoledne. Řádění a radovánky na trávníku ve víru tance pod vodní mlhou. Spontánní radost všech dovádějících dětí nebrala konce. Užili jsme si u toho spoustu legrace a společně příjemně prožili celé odpoledne.

Děkujeme rodičům za spolupráci během celého roku a za podporu při všech letošních akcích. Už teď se těšíme na další v novém školním roce. Přejeme všem krásné prázdniny!!!

Za celý kolektiv zaměstnanců MŠ dolní

Markéta Macurová