Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Pyžamový den

Pyžamový den

Vzhledem k podzimnímu pochmurnému počasí jsme se rozhodli vyhlásit v pátek dne 25.11.2022 v celé MŠ dolní akci „pyžamový den“. Děti i zaměstnanci naší MŠ měli za úkol přinést nejoriginálnější pyžamo, jelikož jsme uspořádali soutěž o nejvtipnější pyžamový outlook.

Po probuzení mohly děti rovnou z postele nasednout do aut a rodičům tak odpadlo ranní oblékání. Malí soutěžící přišli v krásných a originálních modelech např. zvířátkové, pohádkové, princeznovské i námořnické motivy, vochomůrkovské overaly a další. Tento mimořádný den začal ranní rozcvičkou, následovala promenáda v pyžamech, diskotéka a polštářová bitva. Děti si vzájemně obdivovaly své noční úbory a taktéž se jim líbily paní učitelky i paní kuchařky.

Pyžamový den si děti velmi užily a někteří se rozhodli, že tento zvyk zavedou také u nich doma.

Zdravíme Vás z MŠ dolní a všem doporučujeme nákup nového modelu pyžamka, jistě se teď v zimním období bude hodit.