Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Nový školní rok u Sluníček

Nový školní rok u Sluníček

Prázdniny utekly jako voda a 4. září jsme se zase všichni kamarádi spolu potkali ve školce. Máme za sebou dva týdny a můžeme říci, že se nám vede velmi dobře. První týden jsme měli volnější, hráli jsme si, seznamovali jsme se s novými kamarády. Od druhého týdne jsme začali naplno pracovat a s našimi předškoláky jsme zahájili přípravu do školy. Počítáme, kreslíme, malujeme, cvičíme, zpíváme... Založili jsme si "Školkový kamínkovník", u kterého si děti vyměňují své pomalované kamínky. Slunné počasí nám dovolilo uskutečnit exkurzi k panu Musialovi, který bydlí nedaleko školky, a my jsme u něj mohli vidět krkavce Nera, leguána, hady a v neposlední řadě drůbež (bažanty, slepice), holuby, kočky a pejsky. Odvážnější z nás si dokonce nechali položit hada na ramena. Panu Musialovi moc děkujeme za příjemné dopoledne a se Sluníčky se těšíme na další společné zážitky.

Paní učitelky Tereza a Hanka