Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Návštěva Policie ČR v MŠ dolní

Návštěva Policie ČR v MŠ dolníSeděli jste už někdy v opravdovém policejním autě se zapnutými majáky? Měli jste pouta na rukou a na sobě neprůstřelnou vestu s přilbou? To vše si mohly děti z MŠ dolní vyzkoušet při návštěvě Policie ČR, která se uskutečnila dne 13. června 2024 na školní zahradě.

Děti byly seznámeny paní policistkou s pravidly bezpečnosti při přecházení přes silnici, při jízdě na kole nebo v autě. Zopakovaly si důležitá telefonní čísla našeho integrovaného záchranného systému, a také už vědí, co vše musí policisté zvládnout a umět např. při zadržování zlodějů atp.

Děti byly z návštěvy nadšené, měly spoustu nápaditých dotazů, které oba policisté všem malým posluchačům rádi zodpověděli. Návštěvu považujeme za zvláště přínosnou s ohledem na nadcházející letní prázdniny a bezpečnost našich dětí v tomto rizikovém období.

Tímto děkujeme nadpraporčíku Bc. Miroslavu Durajovi a jeho kolegyni nadpraporčíku Petře Gerykové za jejich profesionální výklad a přístup k dětem a budeme se těšit opět někdy příště!