Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Lyžařský kurz MŠ 2024

Lyžařský kurz MŠ 2024Letos poprvé se konal lyžařský kurz naší MŠ v blízkém areálu SKI Opálená. Z důvodu nevyzpytatelného počasí byl termín posunut o jeden týden, což jsme přivítali. Z obou MŠ se celkem sešlo 15 lyžařů. Od pondělí 15. 1. 2024 do pátku 19. 1. 2024 jsme každé ráno vyjížděli od školek směr Pstruží, kde nás již netrpělivě očekávali instruktoři lyžování.

Dokonale upravený svah se dvěma vleky, lyžařským pásem pro začátečníky a kolotočem nás příjemně překvapil. Děti byly rozděleny podle zdatnosti do dvou družstev a hned poté začal výcvik. Malí lyžaři se postupně zdokonalovali v lyžování a již od středy jezdili všichni sami na vleku. Rodiče se mohli na své ratolesti denně přijet podívat. Počasí nám přálo, sněhové podmínky byly příznivé a sem tam dokonce vysvitlo sluníčko. Koncem týdne jsme mohli všichni konstatovat, že děti pod vedením instruktorů Martina Polocha a Filipa Ševčíka udělaly za pár dnů velké pokroky. Získaly jistotu na vleku a zdokonalily jednotlivé styly lyžování. 

Tímto bychom chtěli poděkovat celému týmu SKI Opálená za jejich profesionální a lidský přístup k našim nejmenším lyžařům. Těšíme se na další spolupráci v příštím roce! Sportu zdar!