Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Děkujeme Vám!

Děkujeme Vám!

Poslední den školního roku byl nezapomenutelný. Děti ráno přicházely do školky a jejich ruce byly plné kytiček, dárečků, přáníček a jejich tváře zářily úsměvy. Ihned jsme vyrazili na procházku. Překvapením byla bojovka s úkoly, abychom se ještě naposledy přesvědčili, že jsou děti opravdu připravené nastoupit v září do první třídy. Zkoušku hravě zvládli všichni předškoláci. Cesta nás zavedla do restaurace Na kopečku. Sladká odměna a také krásná výzdoba ještě více rozzářily tváře našich dětí. Po návratu z procházky na nás ve školce čekala slavnostní tabule a jako vždy výborný oběd. Děkujeme vám, paní kuchařky.

A poté nastalo loučení, podání ruky, objetí, pohled, slzičky v očích… Moc bychom Vám, milé děti, chtěly poděkovat za nádherný školní rok, za prožité okamžiky, které zůstanou našimi krásnými vzpomínkami na celý život. Předškolákům přejeme jen to dobré v další etapě života a na děti, které po prázdninách přijdou zpět do školky, i na ty nové už se nyní moc těšíme. S láskou, Vaše paní učitelky.