Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Divadelní představení

Divadelní představení

Hurá, uvidíme pohádku! Takto se děti těšily na divadelní představení v kině Frenštát pod Radhoštěm s názvem „Jak víla Modrovláska splnila tři přání“. Této kulturní akce se zúčastnily obě naše mateřské školy, „dolní“ i „školní“, dokonce i naše nejmenší Kuřátka.

Autobusem jsme se dopravili až ke kinu a pohodlně se pak usadili v sále. Hlavní postavy Anděla a Matěj vtáhly děti okamžitě do děje, a to se našim malým divákům velmi líbilo. Někteří byli dokonce tak zaujatí dějem, že zapomněli sedět a ve stoje povzbuzovali hlavní hrdiny a „radili“ jim ve složitých situacích. A jak to už v pohádkách bývá, dobro nakonec zvítězilo nad zlem a vše dobře dopadlo.

Děti si pohádku užily a po návratu do mateřské školy si spolu s paní učitelkou zopakovaly děj, hlavní myšlenku a poučení z tohoto příběhu.

Těšíme se na další kulturní akci, protože pohádek není nikdy dost a všichni, malí i velcí, je milujeme.