Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vernisáž výtvarné soutěže 2024 v GKS

Vernisáž výtvarné soutěže 2024 v GKSI v tomto školním roce proběhl na naší škole další ročník výtvarné soutěže pořádaný společně s ČSOP Skalka v Kunčicích pod Ondřejníkem. Téma bylo pro děti velmi blízké – Můj domácí mazlíček.

V pondělí 6. 5. proběhla v galerii naší školy slavnostní vernisáž vítězných prací s udílením cen. Do galerie zamířili malí i větší výtvarníci v doprovodu svých pedagogů a rodičů. Nejprve všechny přítomné přivítal pan David Fojtík. Přátelský pozdrav zazněl také od p. ředitelky školy K. Bumbalíkové a p. starosty J. Mikaly. Poté následoval kulturní program – pěvecké vystoupení školního sboru pod vedením p. uč. B. Baňkové a p. uč. M. Kahánkové, zatančily a zazpívaly děti z obou mateřských školek, jejichž vystoupení připravily paní učitelky z MŠ a paní školnice.

A pak už se oceňovali ti nejlepší. Letos se sešlo velmi mnoho výtvarných prací i z okolních školek a škol a jejich dílka byla moc pěkná. Pro porotu bylo opět velmi těžké vybrat ta nej…

Po celé akci bylo připraveno pro zúčastněné malé občerstvení.

Děkujeme dětem a jejich učitelům, že se opět zapojili do naší soutěže, a všem vítězům gratulujeme. Poděkování patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na vernisáži podíleli. Výsledky jsou uveřejněny na webu naší školy.