Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vernisáž výtvarné soutěže 2023 ve školní galerii

Vernisáž výtvarné soutěže 2023 ve školní galerii

I v tomto školním roce proběhl na naší škole další ročník výtvarné soutěže pořádaný společně s ČSOP Skalka v Kunčicích pod Ondřejníkem. Téma bylo dětem velmi blízké – Zvířata v lese. Ve čtvrtek 4. 5. proběhla v galerii naší školy slavnostní vernisáž vítězných prací s udílením cen. Do galerie zamířili malí i větší výtvarníci v doprovodu svých pedagogů a rodičů. Nejprve všechny přítomné přivítal pan David Fojtík. Přátelský pozdrav a projev zazněl také od p. ředitelky školy K. Bumbalíkové. Poté následoval kulturní program – pěvecké vystoupení žáků první třídy pod vedením p. uč. B. Baňkové a zatančily a zazpívaly děti z mateřské školy, jejichž vystoupení připravily p. uč. N. Svobodová, Š. Fialová a p. školnice V. Kahánková.

A pak už se oceňovali ti nejlepší. Letos se sešlo velmi mnoho výtvarných prací i z okolních školek a škol a jejich dílka byla moc pěkná. Pro porotu nebylo vůbec lehké vybrat ty nej…

Po celé akci bylo připraveno pro zúčastněné malé občerstvení.

Děkujeme dětem i učitelům, že se opět zapojili do naší soutěže, a všem vítězům gratulujeme.

Poděkování patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na vernisáži podíleli.

Výsledky jsou uveřejněny na webu naší školy.