Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Třídní výlet 7.A

Třídní výlet 7.AVe čtvrtek 20. června ráno vyjeli sedmáci vlakem a poté autobusem do Rožnova pod Radhoštěm, aby se zúčastnili akční týmové hry ve Valašské pevnosti. V jednotlivých týmech si procvičili nejenom ruce a nohy, ale i hlavu, když museli vyřešit 21 zapeklitých úkolů v daném časovém limitu. Všechny týmy to ale zvládly.

Poté jsme se vydali na tříhodinovou pěší túru z Rožnova přes Malý Javorník do Frenštátu pod Radhoštěm a poté už autobusem do Kunčic. Jelikož nám počasí přálo, byly vidět krásné výhledy po okolí. Ve škole si ve cvičné kuchyňce někteří připravili k večeři palačinky nebo tortilly se zeleninou a kuřecím masem, někteří si objednali pizzu. Večer jsme si zahráli hru Aktivity nebo se podívali na film přes interaktivní tabuli a poté zalezli do spacáků a usnuli.

Budíček v pátek proběhl už v šest hodin ráno, kdy vybraní žáci odjížděli na přátelskou návštěvu do Dolních Dunajovic. Po snídani jsme se vydali na vlak a jeli do Ostravy. Navštívili jsme motýlí dům Papilonia, kde kolem nás poletovali exotičtí motýli a mohli jsme pozorovat jejich líhnutí z kukel. V nákupním centru Nová Karolina jsme se naobědvali a vlakem se vrátili zpět do Kunčic.