Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Sport v Beskydech

Sport v Beskydech

Děti z 2. třídy rády tvoří, kreslí a malují. Výtvarné téma Sport v Beskydech, které je hlavním tématem výtvarné soutěže O pohár čeladenské ovečky, je zaujalo a s chutí se v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností pustily do tvoření. Vyrobily si postavičky lyžařů, běžkařů a snowboardistů a nakreslily originální návrhy lyžařského areálu. Každý do svého návrhu přispěl nějakým zajímavým nápadem - podle fantazie nebo vlastní zkušenosti. V odpolední družině společně s paní vychovatelkou Stašicovou vytvořily papírový model lyžařského areálu s parádní sjezdovou, lanovkou, stánkem s občerstvením i běžeckou tratí.

Děti teď s napětím čekají na výsledky soutěže, ale něco vyhrály už teď – velkou pochvalu za svoji šikovnost, radost a nadšení při společné práci.