Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Krásné léto plné pohody

Krásné léto plné pohody

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé naší školy,

s koncem tohoto školního roku bychom rádi vyjádřili své upřímné poděkování všem, kteří byli součástí našeho školního života.

Děkujeme našim učitelům a zaměstnancům za jejich neúnavnou práci, obětavost a profesionalitu. Díky Vašemu nasazení a péči se našim žákům dostalo kvalitního vzdělání a podpory v prostředí, které je motivuje k dosažení jejich cílů.

Velký dík patří i rodičům za jejich spolupráci a podporu, kterou nám během celého roku poskytovali. Vaše angažovanost a zájem o vzdělávání Vašich dětí jsou pro nás nesmírně cenné.

Rádi bychom poděkovali také našim žákům za jejich snahu, píli a úspěchy, kterých dosáhli. Jsme hrdí na každý jejich krok vpřed a těšíme se na jejich další pokroky.

Děkujeme rovněž našemu zřizovateli a všem našim partnerům a přátelům za jejich podporu a spolupráci, která nám pomáhá vytvářet podmínky pro kvalitní vzdělávání a rozvoj našich žáků.

Přejeme všem krásné a odpočinkové prázdniny a těšíme se na další společný školní rok plný nových výzev a příležitostí.