Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Adaptační kurz 6.A

Adaptační kurz 6.A

Na začátku školního roku byly dvě třídy spojeny v jednu, a aby se děti lépe poznaly, absolvovaly dvoudenní zážitkový pobyt na táborové základně DDM Kopřivnice, která se nachází v Kletné u Suchdola nad Odrou. Tyto dny byly naplněny nejrůznějšími aktivitami nejen fyzického charakteru, ale také kreativními a intelektuálními hrami. Třída se učila spolupracovat v různých skupinkách, a aby žáci hru dohráli, museli si navzájem pomáhat. Nejvíce se dětem líbila hra Mesnerrovy vrcholy, kde musely absolvovat v týmu výstupy na osm nejvyšších horských vrcholů světa. Poté je zaujala hra indiánský závod. Nejlepším třem skupinkám pak náležela po hře sladká odměna od lektorů. I když to ze začátku nevypadalo, počasí se nakonec umoudřilo a celý program jsme absolvovali venku. Děti se vrátily unavené, ale plné zážitků. Ve škole jsme si pobyt ještě připomněli při promítání fotek a videí. Poděkování patří paní Melicherové, která s dcerou Marií pro třídu upekla dort. Chtěli bychom pochválit všechny, že i když některé hry byly těžší, nevzdali to a zabojovali. A byli bychom moc rádi, kdyby tak jak spolupracovali na pobytu, spolupracovali jako třída i ve škole.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.