Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > 24. ročník McDonald's Cupu

24. ročník McDonald's CupuV úterý 25. 4. a ve středu 26. 4. žáci a žákyně reprezentovali naši školu ve 24. ročníku McDonald´s Cupu v kopané na hřišti BFK ve Frýdlantu nad Ostravicí. Tohoto turnaje se účastnily další týmy z Janovic, Metylovic, Čeladné, Ostravice, Pržna a frýdlantských škol TGM a Komenského.

Prvního dne se účastnili žáci 1., 2. a 3. třídy celkem v počtu 12 hráčů (Adéla Cochlarová, Daniel Křenek, Patrik Šenk, Kamil Šigut, Robin Záboj, Vilém Zajac, Marek Zádrapa, Samuel Hanslián, Vojtěch Velička, Tibor Sojka, Matěj Martiňák a Gustav Stiller).

Druhého dne se účastnili žáci 4. a 5. třídy v počtu 11 hráčů (Andrej Tomečka, Vojtěch Vrlík, Kryštof Palarčík, Jakub Cochlar, Jiří Knapek, Filip Jahnický, Tomáš Adamec, Petr Píša, Jiří Cochlar, Mikuláš Macura a Lucie Knapková).

Hráči se předem domluvili na základní sestavě a během 15minutového zápasu se průběžně střídali s ostatními členy týmu. Společnými silami vybojovali krásné 5. místo. Za odměnu dostali všichni přívěsek s logem McDonald´s Cup a něco dobrého na zub.

I přes chladné počasí si děti akci užily s velkým nasazením a radostí z pohybu. Už se těší na příští rok!