Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Ukaž, co umíš... bez hranic

Ukaž, co umíš... bez hranic

Ve školních družinách zazářily v měsíci září malé hvězdy. Během společné akce „Ukaž, co umíš… bez hranic“ se představilo několik odvážných dětí, aby ukázaly ostatním, čím se rády zabývají. Už v loňském školním roce sklidila tato minipřehlídka skrytých talentů velký ohlas, a proto jsme se letos rozhodli dát dětem v ŠD více prostoru. „Ukaž, co umíš…“ bude pokračovat v tomto školním roce ještě dvakrát. Přehlídka v Galerii Karla Svolinského byla i tentokráte rozmanitá. Děti po přípravě předvedly své dovednosti, zručnost a píli. Tancovaly, kouzlily, přeříkávaly jazykolamy. Krásná byla sestava dívek s gymnastickým cvičením. Úspěch slavily také herecké scénky se světelnými a zvukovými efekty. Děti donesly i ukázky své domácí tvorby. Ukázaly tak ostatním, že když se některé své oblíbené činnosti věnují více a hlouběji, výsledek pak stojí za uznání. Někdo rád kreslí, jiný staví z lega. Viděli jsme modelářské výrobky i velmi podivný bulharský tanec. Těšíme se tedy na další díl!