Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Vernisáž v galerii K. Svolinského

Vernisáž v galerii K. Svolinského



Na letošní vernisáži výtvarných prací s názvem „Příroda a škola“ opět přispěl ke slavnostní atmosféře „Dolňánek“. Krojované děti zazpívaly všem přítomným i hostům pásmo lidových písniček.

Ve výtvarné soutěži obdržel 3. místo Vojta Konvička ze třídy „Ptáčat“, třída „Motýlků“ byla oceněna za společný výtvarný projekt. Dětem gratulujeme a přejeme hodně zdařilých výkresů v dalších soutěžích.