Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Posezení s maminkami u Kuřátek a Sluníček

Posezení s maminkami u Kuřátek a Sluníček

Na toto sváteční odpoledne, které se konalo u příležitosti oslav Dne matek, se těšily děti, paní učitelky a samozřejmě hlavně maminky. Všichni jsme přišli krásně oblečení, aby měla tato akce slavnostní ráz, a moc nám to všem slušelo. Holčičky, jak už to bývá, si vzájemně obdivovaly své šatičky, sukýnky a další nezbytné doplňky, naopak kluci, jak už to tak bývá, tyto starosti vůbec neměli. A protože maminka je pro každé děťátko tím nejdůležitějším člověkem ze všech, chtěli jsme jim poděkovat za jejich lásku a péči tím nejhezčím způsobem, jakého jsme my, malé děti, schopni.

Přichystali jsme si proto pro naše milované maminky pásmo říkadel a písniček, které jsme se v naší mateřské škole postupně od září naučili, a pevně doufali, že se nám nevloudí ani jedna malá chybička. A protože jsme děti šikovné a štěstí nám přálo, celý program proběhl moc hezky ke spokojenosti všech zúčastněných. Samozřejmě nemohl chybět ani vlastnoručně vyrobený dáreček, který si maminky jistě doma vystavily, a věříme, že jim udělal velkou radost, protože jsme se opravdu snažili vyrobit jej s láskou a co nejlépe.

Doufáme, naše milé a krásné maminky, že jste si náš program užily zároveň s námi a vepsal se do vašich srdcí, stejně jako nám, dětem.