Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Marlenka

MarlenkaRuku na srdce, znáte dítě, které rádo nemlsá? My ne! I proto jsme se rozhodli, že naše malé Motýlky a Ptáčátka vezmeme na exkurzi do ráje!

Dne 7. 5. jsme se společně nalodili do autobusu a vydali se vstříc novým zážitkům a chutím do nedalekého Frýdku-Místku, kde sídlí celosvětově proslulá výrobna medových dortů. A protože jsme nic neponechali náhodě, vyrazili jsme s dostatečným předstihem, abychom si stihli procházkou v nově otevřeném „lesoparku Marlenka“ znásobit těšení se na dobroty, které nás uvnitř čekaly. Po prohlídce pohádkového jezírka, dřevěných soch a dětského hřiště jsme se mohli těšit na poutavý výklad, kterým nás provázel drak Čmoudík. A jak už to tak bývá, u promítání by neměl chybět i nějaký ten „maškrtek“, proto jsme si pro začátek pochutnali na medových kuličkách. Následovala prohlídka výrobní haly, kde jsme měli možnost z ptačí perspektivy nahlížet zaměstnancům výroby přímo pod ruce.

Abychom si medovou chuť mohli připomínat i v příštích dnech a vzpomínat na pěkný společný zážitek, nechali jsme si zbytek pochutin zabalit a děti je pak po zbytek týdne dostávaly jako zákusek po obědě.