Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Karneval u Kuřátek a Sluníček

Karneval u Kuřátek a Sluníček

Chtěli byste vidět krásně nazdobené třídy, pestrobarevné masky a rozzářené oči dětí, plné očekávání? Takto to včera vypadalo v naší MŠ dolní. Už ráno přivedli rodiče své ratolesti v maškarních kostýmech, aby si to mohli užít co nejdéle. Připraven byl velmi hezký program s názvem "Balónkový klaun", který dětem vykouzlil úsměvy na tvářích.

Zpívali jsme, přemýšleli nad hádankami a sledovali žonglování s různými předměty, které měl klaun připraveny. Děti si mohly rovněž vybrat, zda jim klaun vyrobí z balónku kočičku, pejska, medvěda, květinku nebo něco jiného. Součástí karnevalového programu bylo také malé občerstvení (vynikající sušenky paní Kaděrové), tanečky jednotlivých masek a společná diskotéka.

Děti si tuto zábavnou akci moc užily a nám nezbývá, než poděkovat rodičům za spolupráci a těšit se s našimi nejmenšími účastníky na příští velkolepé show.