Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Divadlo

Divadlo

V pondělí 13. 3. 2023 se celá MŠ dolní vydala místní autobusovou linkou směr ZŠ. Přijali jsme totiž pozvání dětí školní družiny na divadelní představení Vodnická pohádka. Děti i paní učitelky se slavnostně oblékly a vyrazily na naši první společnou jízdu autobusem.

Ve škole jsme už byli očekáváni, mile nás přivítala paní Mgr. Helena Hantkeová, režisérka dětského divadélka. Dětem se velmi líbily kulisy, které si účinkující sami vyrobili. Vystoupení bylo provázeno velmi zdařilými hudebními efekty. Ze všeho nejvíce na nás však zapůsobily herecké výkony nadšených ochotníků, za které sklidili velký potlesk celého publika.

Vodnickou pohádku jsme si všichni užili a děkujeme tímto našim malým hercům ze ZŠ za zpestření  našeho školkového dopoledne.  Zpáteční cestu jsme pojali sportovně, zvládli jsme ji dojít celou pěšky.

Těšíme se na další spolupráci se ZŠ.