Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Čas pro naše nejbližší

Čas pro naše nejbližší

Máme tady květen a s ním tolik očekávané společné odpoledne! Motýlci se letos rozhodli rozdávat maminkám nejen radost, ale také chvíle plné pohody, relaxace, kreativity a legrace.

Den matek jsme společně s Ptáčaty zahájili krátkým vystoupením v Galerii. Nechyběly básně, písně, ale také tanečky, které si s láskou připravili jak naši nejmladší, tak i předškoláci. Poté jsme se přesunuli do „Motýlího světa“, kde na maminky čekalo překvapení v podobě koutků, jako např. kavárna, cukrárna, kadeřnictví, masáže, výtvarná dílnička a foto-budka. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby péči o naše nejmilejší nevzaly do vlastních rukou právě děti, které se s radostí a plným nasazením svým maminkám věnovaly.

Jsme na Vás nesmírně pyšné, Motýlci! Zvládli jste to na jedničku s hvězdičkou!

Maminky podle všeho odcházely šťastné, spokojené a s dárky vyrobenými přímo od srdce!